У суботу, 7.11 о 10.00-11.00 в актовій залі ТЗОШ №18 відбудеться брифінг для журналістів щодо практичного семінару «Ресурси в роботі зі стресом, тривогою, травмою.

Психологічна гнучкість» (7-8 листопада), учасниками якого будуть близько 30 осіб - психологи, психотерапевти, соціальні працівники, що надають допомогу постраждалим внаслідок кризових подій в Україні.

На брифінгу ведучі семінару - Сидоренко Андрій та Микола Винницький, зокрема, поділяться найпростішими практичними порадами для тернополян щодо того, як долати наслідки стресу, відновлювати відчуття самоконтролю та продовжувати ефективно функціонувати.

Метою семінару є навчання і обмін досвідом психологів щодо надання психологічної допомоги на ранніх стадіях переживання стресових і травматичних подій, що дозволить попередити розвиток в постраждалих посттравматичного стресового розладу (ПТСР), значно ефективніше протистояти стресу, відновити працездатність та нормалізувати функціонування в сім'ї та соціумі.

Протягом семінару також відбудеться навчання для представників волонтерських громадських організацій з приводу пошуку нових ресурсів, покращення взаємодії та профілактики емоційного вигорання.

Семінар організовано в рамках проекту “Соmmunity Self-help”, за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Контактуйте: Ніздрань Олександра 097-2436324