«Створення в Україні служби пробації на базі кримінально-виконавчої інспекції» В Гусятинському міжрайонному відділі кримінально-виконавчої інспекції відбулося засідання круглого столу «Створення в Україні служби пробації на базі кримінально-виконавчої інспекції»

Під головуванням начальника Гусятинського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області Степана Якубіва відбулося засідання круглого столу «Створення в Україні служби пробації на базі кримінально-виконавчої інспекції».

Участь в засіданні круглого столу взяли: директор Гусятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марія Мозоль, начальник служби у справах дітей Гусятинської районної державної адміністрації Інна Сирник, директор Редакції Гусятинського районного радіомовлення Оксана Гриців, співробітники Гусятинського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області та працівники Гусятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На порядку денному обговорювалось питання: 1. Про стан виконання плану заходів щодо попередження вчинення дітьми повторних злочинів та рецидиву на 2015 рік (вказівка ДПтСУ №16/2-14/2 Ош/2-15 від 02.04.2015 року).

Під час заходу начальник Гусятинського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Степан Якубів розповів про створення в Україні служби пробації на базі кримінально-виконавчої інспекції, впровадження елементів пробації у діяльності кримінально-виконавчої інспекції при здійсненні покладених на неї завдань і функцій у тісній співпраці з відповідними державними, громадськими та благодійними організаціями.

В ході зустрічі учасники відмітили, що тільки спільними зусиллями кримінально-виконавчої інспекції, відповідних служб та родини можливо попередити повторне скоєння кримінального правопорушення неповнолітніми підобліковими, допомогти їм стати на шлях виправлення та в майбутньому не переступати межі Закону.

За результатами спільної зустрічі складено протокол, де було внесено свої пропозиції, зауваження і зазначено, що завдяки проведеній спільній роботі, неповнолітніми підобліковими кримінально-виконавчої інспекції нових злочинів за 2014 рік та 10 місяців 2015 року не скоєно.

«Створення в Україні служби пробації на базі кримінально-виконавчої інспекції» «Створення в Україні служби пробації на базі кримінально-виконавчої інспекції»