Студенти-практиканти провели для неповнолітньої підоблікової арт-терапевтичну роботу та методику визначення акцентуацій характеру підлітка У приміщенні Тернопільського міського підрозділу Тернопільського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області студентами-практикантами інституту педагогіки та психології Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка було проведено методику визначення акцентуацій характеру у підлітків та арт-терапевничу роботу на тему: «Вільний малюнок».

Дані методики були спрямовані на визначення типу акцентуацій характеру неповнолітньої, виявлення прихованої агресії та ідентифікації себе в просторі.

Неповнолітня, яка перебуває на обліку в інспекції приймала активну участь в заході, виявила зацікавленість і бажання почути психологічну характеристику стосовно себе.

Студенти-практиканти провели для неповнолітньої підоблікової арт-терапевтичну роботу та методику визначення акцентуацій характеру підлітка