Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України продовжує відкриту та прозору кадрову політику, та оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора державного підприємства «Проектний інститут Укрметротунельпроект».

Основними напрямками діяльності ДП «ПІ Укрметротунельпроект» є розробка комплексної проектно-вишукувальної документації різноманітних стадій проектування новобудов, реконструкції, розширення і технічного переобладнання об’єктів метрополітенів, гірничих, транспортних, гідротехнічних тунелів та інших об’єктів. Інститут ДП "ПІ Укрметротунельпроект" є членом Міжнародної тунельної асоціації ITA, Української Державної Корпорації по будівництву метрополітенів і тунелів "Укрметрострой", "Об'єднання проектувальників підземних споруд, промислових і цивільних об'єктів" ОПС-Проект" з додатками про допуск на виконання робіт, які впливають на безпеку об'єктів капітального будівництва.

Взяти участь у конкурсному відборі має можливість громадянин України, який відповідає встановленим вимогам та готовий запропонувати реальний стратегічний план роботи підприємства.

Так, кандидати мають особисто або електронною поштою konkurs@minregion.gov.ua подати обов’язковий перелік документів для участі у конкурсі, серед яких є і конкурсна пропозиція, яка розробляється на підставі фактичних показників фінансово-господарської діяльності та може містити проект стратегічного плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу. Вимоги до оформлення та змісту конкурсної пропозиція ТУТ.

Документи для участі у конкурсному відборі приймаються протягом 30 календарних днів ( з 01.12 до 30.12.2015).

Більш детальна інформація стосовно участі у конкурсі знаходиться ТУТ.

Нагадуємо, триває прийом документів на участь у конкурсі на посади директорів 17 державних підприємств, які знаходяться у відомстві Мінрегіону до 06.12.2015.

Запрошуємо до участі у конкурсі всіх хто має бажання долучитися до роботи з підвищення ефективності державних підприємств!