У Чортківській установі виконання покарань (№26) проведено «День дисципліни» На виконання вказівки управління ДПтС України в Тернопільській області від 02.11.2012 року № 10/5029 та складених графіків, 30 листопада 2015 року в Чортківській установі виконання покарань (№26) проведено «День дисципліни».

Профілактично-виховні заходи розпочато із виступу начальника сектору по роботі з персоналом установи майора внутрішньої служби Руслани Алєксєєвої, яка довела до присутніх інформацію про загальний стан дисципліни із наведенням статистичних даних та відомості про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території України станом на 30.11.2015року.

Старший інспектор (з виховної та соціально-психологічної роботи з персоналом) сектору по роботі з персоналом Ганна Маньовська довела до присутніх застереження ДСНС України про правила керування автотранспортом в тумані. Після чого до відзначення 01 грудня «Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом» зачитала лекцію на тему: «Поширення ВІЛ СНІДу серед молоді. Методи боротьби з ним».

Для збереження життя та здоров’я персоналу установи було ознайомлено з рекомендаціями, щодо правил користування пічним опаленням та електричними обігрівачами та фельдшер пункту охорони здоров’я, інформацію про дії при обмороженнях у зв’язку із похолоданням та інформацію про «Грип» - симптоми, вакцинацію та способи його лікування.

В підсумок виступів, начальник установи Володимир Заверуха наголосив присутнім на суворе дотримання заходів безпеки поводження з вогнепальною зброєю, порядок зберігання та перевірки черговими помічниками начальника УВП наявності зброї, боєприпасів, спеціальних засобів, військового майна, яке зберігається в кімнаті зберігання зброї, забезпечення належного пропускного режиму на територію УВП, перевірку документів, проведення якісного та належного огляду речей з метою недопущення потрапляння заборонених речей та предметів на режимну територію установи.

Крім цього, проведено стройовий огляд осіб рядового та начальницького складу, в ході якого перевірено наявність службових посвідчень, стан форми одягу та загальний зовнішній вигляд співробітників.

У Чортківській установі виконання покарань (№26) проведено «День дисципліни»