В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області відзначили «Всесвітній День боротьби зі СНІДом» У всьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. «Всесвітній день боротьби зі СНІДом» вперше проголосили 1-го грудня 1988 року.

З нагоди відзначення «Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом» та з метою узагальнення знань щодо ВІЛ/СНІДу, звернення уваги на проблему поширення ВІЛ СНІДу в Україні, формування у працівників розуміння власної відповідальності за ризик інфікування ВІЛ/СНІДом, фельдшером пункту охорони здоров’я установи було проведено профілактично-роз’яснювальну роботу з персоналам Чортківської установи виконання покарань (№ 26) та зачитано лекцію на тему: «Поширення ВІЛ/СНІДу серед молоді. Методи боротьби із ним».

01 грудня 2015 року засудженим, які відбувають покарання у господарській обслузі Чортківської установи виконання покарань (№ 26) співробітниками соціально-виховної та психологічної служби установи була прочитана лекція на тему: «Профілактика ВІЛ/СНІДу».

Серед засуджених Копичинської виправної колонії (№ 112) також проведено заходи просвітницького характеру, а саме: тематичні лекції та виховні години.

Під час проведення заходів було реалізовано головне її завдання – не лише поінформувати про шкоду наркотиків і шляхи інфікування СНІдом, але й посприяти вихованню толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих, привернути увагу громадськості до проблем, які на жаль можуть торкнутися кожного.

Розуміючи усю важливість боротьби із цією підступною та небезпечною недугою персоналом установи проводяться роз’яснювальні бесіди, лекції. В кожному відділенні соціально-психологічної служби розміщенні інформаційні стенди щодо профілактики захворювання на ВІЛ/СНІД, а за підтримки представників Чернівецького обласного відділення ВБО «Всеукраїнської Мережі ЛЖВ» в установі створено кімнату для засуджених, де вони мають змогу отримати всю необхідну інформацію про цю недугу.

В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області відзначили «Всесвітній День боротьби зі СНІДом» В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області відзначили «Всесвітній День боротьби зі СНІДом» В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області відзначили «Всесвітній День боротьби зі СНІДом»