У Чортківській установі виконання покарань (№ 26) проведено профілактичні заходи з метою попередження вчинення самогубств серед персоналу Питання про самогубство в Україні стало злободенним. Людина прийняла рішення припинити своє земне життя і здійснила задумане. У язичників чи атеїстів такий вчинок сприймається як героїзм. Зовсім інакше християнство ставиться до самогубців (так називають людей, що свідомо позбавили себе життя будь-яким способом).

Самогубець - це той, хто свідомо вирішив припинити своє життя і сам вибрав спосіб реалізації цього рішення. Самогубство – духовна катастрофа, яка має причини, котрі поклали початок, розвинули і привели до трагічної розв'язки.

З метою профілактики суїцидальних намірів серед працівників установи, працівниками сектору по роботі з персоналом установи було прочитано лекцію на тему: «Практичні рекомендації щодо профілактики самогубств серед персоналу ДКВС України».

Після прочитаної лекції священнослужителем о. Іваном Мельником було проведено бесіди з персоналом установи на тему: «Наше життя – від Бога, і воно належить Господу. Людина не має права переривати його. Самогубство – це гріх, після якого покаяння є неможливим».

У Чортківській установі виконання покарань (№ 26) проведено профілактичні заходи з метою попередження вчинення самогубств серед персоналу