Зустріч із Максимом Черкашином У понеділок 30 листопада в офісі громадської організації «Молодіжне об’єднання «Файне місто» відбулось спілкування між еко-активістами та помічником міського голови Максимом Черкашином в рамках масштабного екологічного проекту ЕСКОМ.

Максим Черкашин провів лекцію на тему «Роль громади у прийнятті рішень», під час якої розповів про поняття місцевої влади та вказав на відмінності між обласною державною адміністрацією, обласною радою і міською радою. Через незнання цього, можуть виникати непорозуміння, коли потрібно вирішувати нагальні проблеми міста і області.

Згодом слухачі довідалися про структуру управління міської ради. Максим Черкашин пояснив, що депутати не отримують заробітну плату та представляють інтереси громадян зі свого округу. Промовець детально проінформував про виконавчі органи міської ради, а саме: міського голову, його заступників, структурні підрозділи та комунальні підприємства.

Максим розповів, що у статуті міста можна не тільки знайти механізм подання звернень чи інформаційних запитів, а й усі зразки необхідної документації.

Учасники взяли участь у дискусії та отримали нагоду поставити запитання представнику міської влади. Спілкування виявилося невимушеним та дружнім, тому всі залишились задоволеними та висловили бажання долучитись до подальших обговорень.

Громадська організація «Молодіжне об’єднання «Файне місто» також проводить реєстрацію на «Школу енергоефективності» (тренінги та лекції протягом 11-13 грудня, які спрямовані на створення команди активістів для подальшого формування екологічної стратегії міста), участь в якій є безкоштовною. Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/1L2F9jt

За детальнішою інформацією звертайтесь до Віталія Забави: + (38) 063 450 4145, zabava.vitalik@gmail.com

Зустріч із Максимом Черкашином Зустріч із Максимом Черкашином Зустріч із Максимом Черкашином