Співробітники Кременецького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції в засіданні спостережної комісії при Кременецькій райдержадм Співробітники Кременецького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області взяли участь в засіданні спостережної комісії при Кременецькій райдержадміністрації.

Метою засідання була організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання та здійснення громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання, що є одним із основних завдань Положення про спостережні комісії затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року № 429.

Під час засідання заслухано представників органів місцевого самоврядування та Кременецького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області.

Представником Кременецького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції було проінформовано спостережну комісію про чисельність осіб, які перебувають на обліку, а також про те, що матеріалів стосовно осіб, які були звільнені з місць позбавлення волі умовно-достроково від відбування покарання за одинадцять місяців 2015 року не надходило.

Співробітники Кременецького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції в засіданні спостережної комісії при Кременецькій райдержадм