Студенти Чортківського педагогічного коледжу імені О. Барвінського відвідали Чортківську установу виконання покарань (№26) Сьогодні, 08 грудня 2015 року, для набуття досвіду своєї практичної діяльності, Чортківську установу виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області (№26) відвідали студенти Чортківського педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського за спеціальністю «Соціальна педагогіка».

В ході відвідин установи, студентам провели ознайомчу та навчальну екскурсію, розповіли про форми та методи соціально-виховного впливу, які використовують співробітники служби у своїй повсякденній роботі з неповнолітніми ув’язненими (засудженими).

Провідний психолог групи соціально-виховної та психологічної служби установи, колишній студент коледжу Ігор Ковальчук ознайомив студентів з аспектами роботи психолога, розповів про питання, які виникають у його нелегкій роботі з проблемною категорією осіб, що перебувають в установі.

Також у студентів виникали численні запитання, на які психолог групи соціально-виховної та психологічної служби Ігор Ковальчук надавав вичерпні відповіді.

Студенти Чортківського педагогічного коледжу імені О. Барвінського відвідали Чортківську установу виконання покарань (№26) Студенти Чортківського педагогічного коледжу імені О. Барвінського відвідали Чортківську установу виконання покарань (№26)