Зустріч учнів школи із представниками Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з співробітниками кримінально-виконавчої інспекції. Оскільки профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

У Джуринськослобідківській ЗОШ І-ІІ ступенів Чортківського району, інспектори Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області провели лекцію для учнів.

Мета даного заняття - роз’яснення дітям про найбільшу проблему серед підлітків у наш час, а саме: шкідливі звички (тютюнопаління, алкоголізм, наркоманія).

Під час уроку інспектор кримінально-виконавчої інспекції Людмила Вітів розповіла причини та наслідки вживання тютюнопаління, алкоголізму, які часто зустрічаються в шкільному середовищі. Також дітям були показані фільми про шкідливість куріння і алкоголю.

На заході виступив інспектор кримінально-виконавчої інспекції Богдан Письмений, який довів до всіх присутніх інформацію, що більшість осіб, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції, скоїли злочини під впливом алкоголю.

Учні школи мали можливість задавати питання, які їх хвилюють та отримати на них кваліфіковану, повну відповідь.

Дирекція та учнівський колектив школи були вдячні представникам даної служби за постійну співпрацю та високий професіоналізм.

Зустріч учнів школи із представниками Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції Зустріч учнів школи із представниками Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції