В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області проведено Всеукраїнський тиждень права З 7 по 13 грудня 2015 року в Україні проводяться заходи до Всеукраїнського тижня права. З цієї нагоди співробітниками соціально-виховної та психологічної служби установ виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області було підготовлено та проведено ряд заходів, які мали культурно-освітній та загально-пізнавальний характер.
У Збаразькій виправній колонії (№ 63) відкриття Всеукраїнського тижня права розпочалося з проведення загальних зборів засуджених та тематичної виставки науково-публіцистичної літератури «Правова просвіта».


Для засуджених, які здобувають освіту та виробничі професії у Збаразькому навчальному центрі №63, вчителі та викладачі провели урок на тему: «Права людини», в ході якого у доступній формі учням було надано інформацію про законодавство, його історію та закони України.

Також проведено годину спілкування, на яку були запрошені спеціалісти різних структур, а саме: адвокати Тернопільського обласного Центру з надання безоплатної правової допомоги Франків Ю.Б, Сольський В.В., спеціалісти Збаразького РЦСССДМ Віцяк Г.А., Рибавт Н.М., Воробель О.П., вчитель історії та правознавства та інших предметів Доброводівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Рудник М.О., Барановський П.Т., Лавренюк Л.Р., юрисконсульт установи Іващук О.І.

Засуджені жінки мали можливість отримати компетентні відповіді на різні правові питання, що стосуються як безпосередньо періоду відбування покарання, так і життя на волі після звільнення. Також, Франків Юрій Богданович та Сольський Віталій Володимирович роз’яснили засудженим останні новини до законодавства, що стосуються змін до Кримінально-виконавчого кодексу України та інші законопроекти що знаходяться на опрацюванні в Верховній Раді.

На завершення заходу проведено вікторину на тему: «Закон і Ви» та здійснено прийом засуджених з особистих питань.

Представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області, а саме: адвокат Віталій Сольський - начальник відділу забезпечення якості правової допомоги Регіонального центру, адвокат Юрій Франків - заступник начальника відділу по наданню безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги у рамках відзначення Всеукраїнського тижня права відвідали Чортківську установу виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 26).

Адвокати провели зустріч із засудженими господарської обслуги установи, засудженими до арешту, а також із засудженим до довічного позбавлення волі, якому було надано правову послугу у складанні документів процесуального характеру та запропоновано звернутись з офіційною заявою у Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Тернопільській області для надання йому адвоката у здійсненні представництва його інтересів в суді касаційної інстанції.

Всі заходи були проведені з метою виховання в засуджених інтересу до правових знань, популяризація правових законів, стимулювання дотримання режиму відбування покарання, формування сумлінної поведінки та ставлення до праці та готовності до самокерованої та правослухняної поведінки.

Практика показує, що проведення таких заходів в установах виконання покарань важко переоцінити, тому що відбування покарання часто є наслідком відсутності правових знань та навиків правослухняної поведінки у суспільстві.

В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області проведено Всеукраїнський тиждень права В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області проведено Всеукраїнський тиждень права В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області проведено Всеукраїнський тиждень права В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області проведено Всеукраїнський тиждень права В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області проведено Всеукраїнський тиждень права