З нагоди Дня святого Миколая для підоблікових Заліщицького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції відправлено молебень День святого Миколая - одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, яка під силу лише святому Миколаю.

З нагоди цього дійства, співробітники Заліщицького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області спільно з отцем Іваном організували для осіб молодіжного віку, які перебувають на обліку інспекції похід до церкви Покрови Пресвятої Богородиці, де відбулась молебень.

Під час молебені до присутніх із напутніми словами звернувся отець Іван наголосивши, що коли людина творить добро - Господь обдаровує своєю благодаттю, навертає на шлях праведний.

Будемо вірити що люди, які оступились в житті зроблять правильні висновки на майбутнє, а святий Миколай їм в цьому допоможе.

Оксана Маційовська,

старший інспектор Заліщицького районного сектору

кримінально-виконавчої інспекції

управління ДПтС України в Тернопільській області

З нагоди Дня святого Миколая для підоблікових Заліщицького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції відправлено молебень