Копичинську виправну колонію (№ 112) відвідали представники Гусятинського районного центру для сім’ї, дітей та молоді Для реалізації конституційно закріплених прав і свобод людини в Україні необхідно мати налагоджений соціально-правовий механізм забезпечення прав і свобод людини – систему засобів і чинників, що забезпечують необхідні умови поваги до всіх основних прав і свобод людини, які є похідними від її гідності.

Враховуючи важливе значення правової совіти у подальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права в Копичинській виправній колонії (№ 112) співробітник Гусятинського районного центру для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Стус із засудженими провела заняття на тему: «Всеукраїнський тиждень права», прочитала лекцію - «Я за здоровий спосіб життя». Після проведеної лекції спеціаліст відповідала на запитання засуджених та давала обґрунтовані відповіді. По завершенню заходу серед засуджених було проведене анонімне анкетування з питань реалізації їх прав в установі.

Правова держава - гарантія реальності прав людини у плані її захисту від порушень з боку апарату влади, а права людини - головна умова та ознака демократії, людський вимір правової державності. Через реалізацію, охорону і захист прав людини, через демократію пролягає шлях до реальної інтеграції України до Європейського і світового співтовариства.

Проведення цих заходів дало змогу підвищити загальний рівень правової культури, набути необхідних правових знань.

Адміністрація установи щиро дякує спеціалісту Гусятинського районного центру для сім’ї, дітей та молоді Тетяні Сус за проведений захід.

Тарас Орішко,

заступник начальника відділу

соціально-виховної та психологічної роботи

Копичинської виправної колонії (№112)

управління ДПтС України в Тернопільській області

Копичинську виправну колонію (№ 112) відвідали представники Гусятинського районного центру для сім’ї, дітей та молоді Копичинську виправну колонію (№ 112) відвідали представники Гусятинського районного центру для сім’ї, дітей та молоді