Курсанти Інституту кримінально-виконавчої служби прибули до управління ДПтС України в Терн. області для проходження навчальної практики Начальник управління ДПтС України в Тернопільській області полковник внутрішньої служби Андрій Шацький провів робочу зустріч з курсантами другого, третього та четвертого курсу юридичного факультету Інституту кримінально-виконавчої служби ДПтС України.

В ході зустрічі йшлося про організацію та проходження практики в органах, установах, підпорядкованих управлінню ДПтС України в Тернопільській області курсантів II та III курсу юридичного факультету з 4 по 29 січня 2016 року, курсантів IV курсу з 4 січня по 3 березня 2016 року.

Курсантів закріплено за підрозділами та призначено керівників практики, котрі в подальшому інструктуватимуть майбутніх працівників та відповідатимуть за проходження навчальної практики.

Начальник управління полковник внутрішньої служби Андрій Шацький поінформував курсантів про вимоги до проходження практики. Також наголосив на дотриманні службової дисципліни, неухильному дотриманні вимог «Кодексу етики та службової поведінки персоналу ДКВС України», ознайомив із положеннями Кримінального кодексу України щодо відповідальності за вчинення злочинів у службовій діяльності.

Перший заступник начальника управління полковник внутрішньої служби Руслан Вовк довів курсантам вимоги Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», проінструктував щодо заборони вступу із засудженими у позаслужбові стосунки. Курсантам було також наголошено на важливості дотримання правил дорожнього руху та про правила поведінки персоналу в позаслужбовий час.

Курсанти Інституту кримінально-виконавчої служби прибули до управління ДПтС України в Терн. області для проходження навчальної практики Курсанти Інституту кримінально-виконавчої служби прибули до управління ДПтС України в Терн. області для проходження навчальної практики Курсанти Інституту кримінально-виконавчої служби прибули до управління ДПтС України в Терн. області для проходження навчальної практики