Різдвяні свята завітали до установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області Різдвяні свята у Збаразькій виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області (№ 63) розпочалися із святкового богослужіння. Отець Володимир, а згодом і отець Омелян привітали засуджених зі святами та побажали їм духовного відродження, зцілення душевних ран. До привітань приєднався і начальник установи Андрій Макар, який наголосив, - «потрібно зберігати у своїх серцях духовні традиції, тому що вони є запорукою нашого майбутнього. Гарна коляда, що сьогодні лунає усюди – це наша духовна історія, основа нашої віри і перемоги».

Також привітала засуджених жінок, заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи Людмила Леськів, яка звернула увагу всіх присутніх на те, що засуджені жінки до Різдвяних свят готувалися завчасно, вивчали колядки, проводили репетиції Різдвяного дійства, власними руками прикрасили шопку і виготовляли костюми.

Не оминуло свято народження Ісуса Христа ув’язнених та засуджених Чортківської установи виконання покарань (№ 26). Дякуючи допомозі капеланів Чортківської установи виконання покарань (№ 26) отців Андрія Лемчука, Євгена Гаврилишина та монахиням монастиря «Сестер Пресвятої Родини» особи, які по волі обставин перебувають по ту сторону грат, мали змогу скуштувати смачної Різдвяної куті, якої було зварено поверх 100 літрів. Також отцями Андрієм Лемчуком та Євгеном Гаврилишином відправлено Святкову Літургію у храмі святого Апостола і Євангелиста Івана, що на території установи.

Творчий колектив Всеукраїнського культурно-просвітницького центру «Нове життя» під керівництвом Лідії Волощук для засуджених господарської обслуги поставив театральну постановку «Христос народився для спасіння народів».

У Копичинській виправній колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 112) з нагоди святкування Різдва Христового для засуджених осіб організовано та проведено виступи, бесіди, лекції на рівні установи та відділень соціально-психологічної служби, присвячених Різдву Христовому.

Також для засуджених під час святкування Різдва Христового адміністрацією установи було створено умови для розширеного перегляду святкових телепередач.

Прес-служба
управління ДПтС України в Тернопільській області

Різдвяні свята завітали до установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області Різдвяні свята завітали до установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області Різдвяні свята завітали до установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області Різдвяні свята завітали до установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області Різдвяні свята завітали до установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області