В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області відзначили День Соборності України 22 січня 2016 року в установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області засуджені долучилися до урочистостей з нагоди Дня Соборності України.

З нагоди даного свята співробітники соціально-виховної та психологічної служби Чортківської установи виконання покарань (№ 26) організували засудженим перегляд документального фільму Україна: «Символи нашої волі» та прочитали лекцію на тему: «День соборності. Сила нації - в її єдності».
У Копичинській виправній колонії (№ 112) відзначення Дня Соборності України розпочалося низкою заходів у загальноосвітніх вечірніх класах при установі. Зокрема, було проведено лекцію, в якій показано нелегкий, тернистий шлях українського народу до своєї державності на початку 20 століття, а також проведено паралелі із сучасними подіями на Сході України.

Представниками церков, які відвідують Копичинську виправну колонію (№ 112) відправлено богослужіння за єдність духу українців.

Лекція для засуджених Збаразької виправної колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 63) розпочалася з екскурсу в історію України, на якій засуджені дізналися про минуле своєї держави та про етапи становлення незалежності України. В час коли національний дух, патріотизм, віра у краще майбутнє відстоює свою правоту і незалежність.

Прес-служба

управління ДПтС України в Тернопільській області

В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області відзначили День Соборності України В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області відзначили День Соборності України В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області відзначили День Соборності України В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області відзначили День Соборності України В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області відзначили День Соборності України