Відбулося засідання спільної наради керівників правоохоронних органів області з питань стану протидії злочинності та корупції Під головуванням прокурора області Олександра Мартинюка відбулося засідання спільної наради керівників правоохоронних органів області з питань стану протидії злочинності, у тому числі в її організованих формах, та корупції в області.

У роботі спільної наради прийняли участь начальник управління ДПтС України в Тернопільській області полковник внутрішньої служби Андрій Шацький, Голова обласної державної адміністрації Степан Барна, радник Голови Національної поліції України – т.в.о начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол, а також керівники органів влади, місцевого самоврядування, структурних підрозділів апарату прокуратури області та місцевих прокуратур.

Прокурор області відзначив, що правоохоронні органи області як в минулому, так і в поточному році здійснювали та здійснюють свою діяльність в непростих умовах реформування всієї правоохоронної системи України.

Також було наголошено на те, що правоохоронними органами області у минулому році вжито низку заходів на виконання покладених державою завдань, щодо захисту конституційних прав і свобод громадян, економічних інтересів держави, протидії організованій злочинності, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, забезпечення охорони громадського порядку, покращення громадської думки населення.

Завдяки спільній роботі правоохоронних органів рівень злочинності в області один із найнижчих у державі. Прокурор області повідомив, що вжитими координаційними заходами активізовано протидію корупційним злочинам.

На завершення наради учасники визначили низку заходів, спрямованих на покращення стану протидії злочинності і корупції у області.

Прес-служба
управління ДПтС України в Тернопільській області