Втеча засудженого Городоцького виправного центру (№131) 28 січня 2016 року до управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області надійшло спецповідомлення з Городоцького виправного центру (№131) про самовільне залишення засудженим до обмеження волі території медичного закладу МОЗ України під час перебування у відпустці з приводу медичного обстеження 28 січня 2016 року.

Так, засудженому до обмеження волі, згідно ч.3 ст.59 Кримінально-виконавчого кодексу України (засудженим може бути дозволено короткочасні виїзди за межі виправного центру за обставин, передбачених законом для осіб, засуджених до позбавлення волі, а також з інших поважних причин у таких випадках: за необхідності звернутися в медичний заклад з приводу захворювання чи лікування за наявності відповідного медичного висновку) було надано дозвіл на відпустку за межі виправного центру з приводу медичного обстеження.

Під час здійснення контролю та перевірки даного засудженого під час відпустки було виявлено відсутність даного засудженого на території лікувального закладу.

Відразу було оголошено скликання особового складу установи та організовано розшук засудженого. В ході проведення першочергових розшукових заходів «по гарячих слідах» виявити втікача не вдалося.

Про дану подію повідомлено територіальні органи внутрішніх справ та прокуратури.

Подію зареєстровано в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Рівненського відділення поліції Рівненського відділу поліції ГУНП України в Рівненській області.

По даному факту проводяться розшукові заходи співробітниками пенітенціарної служби та поліції.

Прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

ДОВІДКА - ОРІЄНТУВАННЯ
на засудженого Городоцького виправного центру управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області (№131)


Простакішина Віктора Володимировича,
який «28» січня 2016 року самовільно залишив межі Рівненської центральної районної лікарні (смт Клевань)

Простакішин Віктор Володимирович, 04.12.1971 року народження, уродженець с. Христинівка, Христинівського району Черкаської області, житель с. Мар’ївка, вул. Котляра, 28, Ленінського району, АР Крим, українець, громадянин України, з середньо-спеціальною освітою, не працював, не одружений, раніше судимий.

Особливі прикмети: зріст – 173 см., волосся – темно-русе, очі – карі. Татуювання – на плечі лівої руки «Пентограмма і диявол», на середньому пальці лівої руки «Перстень».

Був одягнутий: Куртка осіння темно-синього кольору, брюки темного кольору, взуття темного кольору.

При затриманні засудженого Простакішина Віктора Володимировича, чи отриманні інформації стосовно його місця перебування прошу Вас повідомити:

- управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області за тел. (0362) 26-96-02, (067) 306-70-49, (098) 787-46-37, (095) 780-60-98, (098) 773-75-97, (067)125-84-12.

Втеча засудженого Городоцького виправного центру (№131)