Співробітники Чортківської установи виконання покарань (№ 26) прийняли участь в тренінгу з питань продуктивного здоров’я і планування сім’ї На базі Чортківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді райдержадміністрації відбувся тренінг з питань продуктивного здоров’я і планування сім’ї. Участь в тренінгу прийняли працівники структурних підрозділів, відділів та управлінь районної державної адміністрації, співробітники Чортківської установи виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 26).

Тренінг провела тренер проекту «Здоров’я жінок України» Лариса Сахарова за сприянням Агентства США з міжнародного розвитку.

Під час проведення тренінгу було багато цікавої інформації, нових досвідів, напрацювань, кожен із присутніх в залі мав змогу оцінити себе і поділитись думками. Оскільки, головна мета тренінгу – зміна ставлення до питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я, зміна ставлення людей до власного здоров’я та відповідно, покращення репродуктивного здоров’я жінки.

Відтак, присутні мали можливість висловити своє ставлення до проблеми, що розглядалась та ділились винесеними з заняття висновками.

На завершення тренінгу всі отримали буклети з номерами телефонів довіри, де кожен бажаючий зможе отримати анонімну кваліфіковану професійну консультацію та допомогу.

Тарас Бакун,
старший інспектор групи СВПР
Чортківської установи виконання покарань
управління ДПтС України в Тернопільській області (№26)

Співробітники Чортківської установи виконання покарань (№ 26) прийняли участь в тренінгу з питань продуктивного здоров’я і планування сім’ї Співробітники Чортківської установи виконання покарань (№ 26) прийняли участь в тренінгу з питань продуктивного здоров’я і планування сім’ї