Підоблікові Козівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції завітали на презентацію книги поета і прозаїка Володимира Базара В Козівському районному будинку культури відбулася презентація книги «Мандрівник». Козівщина отримала ще один творчий здобуток талановитого поета і прозаїка Володимира Базара, людини, яка загартувалася і пройшла непрості випробування на фронті із підступним ворогом, який колись називав себе «братом».

На заході були присутні фронтові друзі Володимира, які разом з ним служили усі, хто уже знайомий з його незвичайними творами за першою збіркою «Мені не сумно...», представники Козівської «Самооборони», а також мешканці смт. Козова та Козівського району, а також підоблікові Козівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області.

Під час презентації особи, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції разом із присутніми задавали найрізноманітніші запитання авторові та його родині, бажали здоров'я, особистого щастя, радості, любові та злагоди у родині, творчих здобутків та музи, яка б завжди супроводжувала поета і спонукала до створення нових творів.

Приємно було почути виразне та чутливе читання творів Володимира Базара з уст самого автора, оскільки більшість своїх творів, які увійшли до його збірок написав саме там, на сході, на Донеччині

Також відбувся святковий концерт за участю солістів та кращих колективів художньої самодіяльності районного будинку культури.

Сергій Любий,
начальник Козівського РС КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області

Підоблікові Козівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції завітали на презентацію книги поета і прозаїка Володимира Базара Підоблікові Козівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції завітали на презентацію книги поета і прозаїка Володимира Базара