В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області вшанували пам’ять героїв Крут 29 січня - День пам’яті героїв Крут. Світлу память загиблих молодих українських патріотів вшановують по всій Україні. Не оминули увагою ці трагічні події і установи виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області. Засуджені у тісній взаємодії та за допомогою представників адміністрації підготували низку заходів, проявивши свою небайдужість, історичну пам'ять, шану до полеглих та й просто свою активну громадянську позицію.

В цей день для засуджених проводились лекції, бесіди на дану тематику.

У Збаразькій виправній колонії (№ 63) для жінок проведено урок на тему: «Бій під Крутами». У бібліотеці установи відбулося відкриття книжкової виставки під гаслом «Пам’яті героїв Крут».

В період з 28 по 29 січня 2016 року, з метою підвищення патріотизму та незламності духу, засудженим, які відбувають покарання у господарській обслузі Чортківської установи виконання покарань (№ 26) працівниками соціально-виховної та психологічної служби установи була прочитана лекція на тему: «Герої Крут, подвиг юних українців», а також продемонстровано відеофільм: «Бій відлунав».

У Копичинській виправній колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 112) засуджені долучилися до вшанування пам’яті герої Крут. На тематичному уроці історії зроблено короткий екскурс у минуле, ознайомивши слухачів із реальними причинами подій.

Усі проведені виховні заходи покликані зміцнювати, патріотичні почуття засуджених, вселяти дух лицарства, гідності та самоповаги.

Прес-служба
управління ДПтС України в Тернопільській області

В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області вшанували пам’ять героїв Крут В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області вшанували пам’ять героїв Крут В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області вшанували пам’ять героїв Крут