Відбулася робоча зустріч представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області із сп На базі управління ДПтС України в Тернопільській області відбулася робоча зустріч директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області Ірини Хондогій та директора Тернопільського місцевого центру з надання БВПД Юрія Гордєєва з начальником управління ДПтС України в Тернопільській області Андрієм Шацьким.

В ході зустрічі обговорювались питання доступу засуджених, що перебувають в місцях виконання покарань, до надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Після чого директор Регіонального Центру провела спільний діалог із завідуючою сектору кримінально-виконавчої інспекції Наталією Хільченко, начальником сектору соціально-виховної та психологічної роботи Андрієм Ниткою, начальником сектору по контролю за виконанням судових рішень Ігорем Чорним. Темою спілкування стало внесення змін до статті 75 Кримінального Кодексу України та участь адвокатів з надання БВПД у судових процесах.

В результаті зустрічі сторони домовилися про співпрацю Регіонального Центру із управлінням Державної пенітенціарної служби України у Тернопільській області, а також запрошено директора Тернопільського Місцевого Центру до участі у спільних заходах із пенітенціарної службою, що пройдуть в лютому 2016 року.

Прес-служба
управління ДПтС України в Тернопільській області

Відбулася робоча зустріч представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області із сп