Здійснено перевірку виконання адміністративного стягнення у виді громадських робіт та перевірку виконання покарання у виді громадських робіт Співробітниками Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області здійснено перевірку виконання адміністративного стягнення у виді громадських робіт (на території сільської ради с. Городниці стосовно порушника П.,) та здійснено перевірку виконання покарання у виді громадських робіт (на територіях: сільської ради с. Перемилів стосовно засудженого Г., та міської ради м. Хоростків стосовно засудженого Р.,).

На день перевірки встановлено, що порушник та засуджені добросовісно відносяться до суспільно-корисної роботи, працюють на визначених об’єктах згідно графіку виходу на роботу (Порушник П., здійснював збирання сміття біля автобусної с. Городниці, засуджений Г. в с. Перемилів здійснював спалювання сміття на кладовищі, засуджений Р. в м. Хоросткові в міському парку здійснював збирання сміття та впорядковував територію спільно з бригадою працівників МКП «Комунальник»).

За результатами проведеної перевірки складено відповідні акти щодо виконання адміністративних стягнень у виді громадських робіт та виконання покарання у виді громадських робіт.

HYPERLINK "http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/printable_article/648932"

Степан Якубів,
начальник Гусятинського РВ КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області

Здійснено перевірку виконання адміністративного стягнення у виді громадських робіт та перевірку виконання покарання у виді громадських робіт Здійснено перевірку виконання адміністративного стягнення у виді громадських робіт та перевірку виконання покарання у виді громадських робіт