В Чортківській місцевій прокуратурі серед правоохоронних органів проведено координаційну нараду 04 лютого 2016 року в Чортківській місцевій прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів з питань протидії злочинності, у тому числі в її організованих формах та корупції. Нарада проходила під головуванням прокурора Чортківської місцевої прокуратури Олега Рекуша.

На порядок денний виносилось питання: стан протидії рецидивної пенітенціарної злочинності, у тому числі в її організованих формах, дотриманні спеціальних обмежень, спрямованих на запобіганні і протидію корупції, здійснення контролю за поведінкою засуджених.

Під час наради начальник Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області підполковник внутрішньої служби Степан Якубів зазначив, що завдяки проведеній спільній роботі працівників Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції, прокуратури та поліції у 2015 році та протягом січня 2016 року не допущено вчинення повторних злочинів серед підоблікових інспекції.

За результатами наради було оформлено постанову міжвідомчої наради, якою визначено керівникам правоохоронних органів вжити додаткових заходів, щодо підвищення ефективності запобігання та протидії злочинності.

Валентина Павлова,
інспектор Гусятинського РВ КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області

В Чортківській місцевій прокуратурі серед правоохоронних органів проведено координаційну нараду