Співробітники Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції організували для підоблікових осіб зустріч з членом НРУГС Оле 09 лютого 2016 року на базі Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області співробітники інспекції організували для неповнолітніх засуджених зустріч з відомим лікарем, правозахисником, членом Народного Руху Української Гельсінської Спілки Олександром Степаненком.

Цей захід проводився з метою ознайомлення неповнолітніх з правами людини, а також для вироблення патріотичних рис характеру і небайдужості до долі країни.

У ході зустрічі член Народного Руху Української Гельсінської Спілки продемонстрував для підоблікових осіб короткометражні фільми правового та історичного жанру на тему: «Тупик» та «Чуєш брате?».

Після перегляду фільмів відбулося активне обговорення побаченого, кожен із присутніх висловлював свої думки.

Михайло Швець,
фахівець з питань соціальної роботи
Чортківського районного сектору
кримінально-виконавчої інспекції
управління ДПтС України в Тернопільській області


Співробітники Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції організували для підоблікових осіб зустріч з членом НРУГС Оле Співробітники Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції організували для підоблікових осіб зустріч з членом НРУГС Оле