Співробітники Збаразького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції провели виховний захід для неповнолітніх Співробітники Збаразького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області спільно із працівниками Збаразького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели виховний захід учням Гніздичненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Збаразького району.

В ході зустрічі інспектор Збаразького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Сергій Мазуранчик роз’яснив поняття кримінального й адміністративного правопорушення, відповідальність за їх вчинення. Розповів школярам про завдання та функції кримінально-виконавчої інспекції, види покарань, які застосовуються до неповнолітніх та особливості їх відбування, про найпоширеніші злочини серед дітей, про вплив судимості на подальшу долю людини.

Після чого працівники Збаразького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіли неповнолітнім про формування та закріплення здорового способу життя, профілактику наркоманії, алкоголізму, соціально-небезпечні хвороби в тому числі ВІЛ/СНІД, з метою запобігання насильства в сім’ї.

Наталія Дубчак,
начальник Збаразького РВ КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області


Співробітники Збаразького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції провели виховний захід для неповнолітніх