Участь співробітників Тернопільського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції в проведені круглого столу На базі Тернопільського приміщення Фундації Патріарха Й.Сліпого, за ініціативи Тернопільської міської громадської організації «Центру духовної та психологічної допомоги «Джерела», відбувся круглий стіл на тему: «Розширення медичних та соціальних послуг для клієнтів уразливих груп населення та перспективи їх розвитку».

Круглий стіл проводився в рамках реалізації проекту «Профілактика ВІЛ/СНІД/ІПСШ/туберкульозу/вірусних гепатитів серед уразливих груп населення», який реалізовується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я».

Метою заходу було забезпечення інформаційно-просвітницької діяльності та надання якісних соціальних послуг для клієнтів уразливих груп населення.

В ході даного заходу начальник Тернопільського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області Олександра Ретюк та начальник сектору-лікар сектору охорони здоров’я управління ДПтС України в Тернопільській області Михайло Бігус, доповіли про проведену спільну роботу з даними благодійними організаціями.

Олександра Ретюк,
начальник Тернопільського МВ КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області


Участь співробітників Тернопільського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції в проведені круглого столу