У Збаразькій виправній колонії (№ 63) відзначили Всесвітній день хворого Поділяючи глибоку небайдужість до засуджених, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі, отець Омелян разом із духовними сестрами відвідав Збаразьку виправну колонію управління Державної пенітенціарної служби в Тернопільській області (№ 63) та міжобласну спеціалізовану туберкульозну лікарню при установі.

Такий візит буз здійснений з метою підбадьорення і зміцнення позитивного ставлення у засуджених жінок, які з тих чи інших причин недуги потребує сторонньої опіки. Безліч християнських місій і парафій по всьому світу вже багато століть організовують подібну підтримку - догляд за хворими і немічними, які мають гостру потребу в опіці і дуже обмежені можливості.

Духовний наставник зазначив, що безкорислива чеснота і самопожертва в ім’я порятунку свого ближнього - свята місія, нагорода за яку скоріше очікується християнами на небесах.

Оксана Будола,
курсант 4 курсу
Академії Державної пенітенціарної служби України


У Збаразькій виправній колонії (№ 63) відзначили Всесвітній день хворого У Збаразькій виправній колонії (№ 63) відзначили Всесвітній день хворого У Збаразькій виправній колонії (№ 63) відзначили Всесвітній день хворого