Координаційна нарада керівників правоохоронних органів відбулась у Кременецькій місцевій прокуратурі Начальник Кременецького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області Олександр Пасєка взяв участь в координаційній нараді керівників правоохоронних органів, що відбулась в місцевій прокуратурі.

Під час наради обговорено питання роботи місцевої прокуратури, співпраці з органами виконавчої влади та правоохоронними органами. Окреслено коло проблемних питань, у вирішенні яких необхідно вжити першочергових заходів. Зокрема, це виявлення злочинів, пов’язаних з криміналом, протидія корупції на пріоритетних напрямках, активізація розслідування правопорушень з відшкодування збитків, тощо.

Головне завдання наради – це організація скоординованої роботи усіх правоохоронних органів, адже за цим стоїть усвідомлення пріоритетності завдань, пов’язаних із забезпеченням законності та правопорядку, надійним захистом прав і свобод громадян.

За підсумками засідання визначено ряд заходів, спрямованих на об’єднання зусиль правоохоронців району за для ефективної протидії злочинності.

Олександр Пасєка,
начальник Кременецького РВ КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області


Координаційна нарада керівників правоохоронних органів відбулась у Кременецькій місцевій прокуратурі