Підсумки роботи Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 16 лютого 2016 року відбулась нарада з директорами районних, міжрайонних виконавчих дирекцій Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. В нараді взяли участь: директор Свистун Мирослав Богданович, заступник - Найчук Наталія Анатоліївна, начальники відділів та секторів виконавчої дирекції обласного відділення Фонду, директори районних, міжрайонних виконавчих дирекцій Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

На нараді директор виконавчої дирекції Свистун М.Б. підвів підсумки виконання Тимчасового розпису доходів та видатків Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 2015 рік.

Піднімалось питання щодо заборгованості, як за страхувальниками, так і за Фондом. Обговорено можливість їх погашення. Директорам районних, міжрайонних виконавчих дирекцій облвідділення вказано на вжиття всіх дієвих заходів по зменшенню простроченої заборгованості, вжити заходів щодо списання безнадійної дебіторської заборгованості по коштах Фонду у відповідності до вимог Порядку списання безнадійної дебіторської заборгованості з коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, який затверджений постановою правління Фонду від 16.06.2011 року № 30.

Також, особливу увагу приділено питанню заборгованості по виконавчих документах та співпраці з органами ДВС. Наголошено на активізації роботи із ліквідаційними комісіями боржників, що знаходяться в процедурі ліквідації за рішенням засновників.

Окрім того, начальником сектору надання матеріального забезпечення Шведик О.В. на нараді обговорено питання про витрати на виплату допомог застрахованим особам: на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, на виплату допомог на поховання. Рекомендовано провести аналіз витрат на виплату допомог в розрізі страхувальників та провести аналіз заяв-розрахунків страхувальників, у яких показники середній розмір допомог перевищує показник середньоденної заробітної плати в 2 і більше рази. Також, рекомендовано продовжити контроль за правомірністю виплат та попередженням випадків зловживань при виплаті допомог по вагітності та пологах у випадках працевлаштування на роботу жінок в пізній термін вагітності на посади з максимальним розміром заробітної плати.

Начальник відділу соціальних послуг Стельмах Б.П. виступив з інформацією про забезпечення застрахованих осіб та членів їх сімей відновлювальним лікуванням в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.
Звернуто увагу директорів районних, міжрайонних виконавчих дирекцій Тернопільського обласного відділення Фонду на число оплачених днів по тимчасовій непрацездатності та на ріст і зменшення днів тимчасової непрацездатності. Начальником відділу з питань експертизи тимчасової непрацездатності та якості медичних послуг Березою Л.Ф. наголошено на причини, що їх породжують та рекомендовано посилити роботу виконавчих дирекцій та комісій із соціального страхування по проведенню ними оперативних перевірок дотримання застрахованими особами призначеного режиму лікування, продовжувати приймати участь у роботі комісій із соціального страхування страхувальників з метою виявлення порушення застрахованими особами режиму, визначеного лікарем на період тимчасової непрацездатності, пожвавити роботу комісій із соціального страхування страхувальників по контролю за дотриманням призначеного режиму лікування.

Після проведення детального аналізу трудовтрат в розрізі страхувальників провести відповідну роботу з керівниками та комісіями із соціального страхування для забезпечення зниження захворюваності.

Також, начальником контрольно-ревізійного відділу Зуб Л.В. говорилось про кількість обревізованих страхувальників за звітний період. Вказано на кількість результативних перевірок та складених протоколів про адміністративні правопорушення.

Виконавчою дирекцією обласного відділення Фонду за звітний період в усіх районах області проведено навчання голів комісій із соціального страхування та бухгалтерів підприємств, установ і організацій.
По підсумках роботи Тернопільського обласного відділення Фонду за 2015 рік директором виконавчої дирекції Свистуном М.Б. видано відповідний наказ для виконання директорами районних, міжрайонних виконавчих дирекцій облвідділення та керівним складом виконавчої дирекції облвідділення.
Прикрепления: Картинка 1