«Справедливість – найвища соціальна цінність для кожного громадянина» 18 лютого 2016 року відбулась фахова дискусія до Всесвітнього дня соціальної справедливості на тему: «Справедливість – найвища соціальна цінність для кожного громадянина», яку проводила Тернопільська обласна рада профспілок.

П’ятий рік поспіль 20 лютого в Україні відзначається День соціальної справедливості, запроваджений за ініціативою ФПУ Указом Президента в 2011 році. Революція Гідності та боротьба за свободу України створили нову українську ідею – ідею гідності, свободи і справедливого майбутнього.

Громадяни України довели і продовжують у надтяжких умовах щоденно доводити, що саме гідність є базовою складовою характеру українського народу.

Скорочення бідності та посилення соціальної єдності, впровадження в Україні європейських стандартів життя та вихід України на провідні позиції у світі задекларовано у стратегічних програмних документах країни – Стратегії сталого розвитку «Україна-2020» та Угоді про Асоціацію між Україною та ЄС.

Проте, глобальною проблемою залишається відсутність комплексного стратегічного бачення державної соціальної політики, перспективних соціальних «маяків» та векторів соціального руху. Прагнення до справедливості завжди було одним із головних орієнтирів соціального прогресу.

На дискусії були присутні представники Тернопільської обласної ради, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, обласної ради профспілок, управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та фахівці з Тернопільського національного економічного університету.
Прикрепления: Картинка 1