«Обласний форум Взаємодії» в рамках Всеукраїнської екологічної акції  «Зробимо Україну чистою разом!» 25 лютого о 10:00 в приміщенні Тернопільської ОДА (ауд. 532) відбудеться «Обласний форум Взаємодії та Розвитку», організований ГО “Let’s do it, Ukraine!”. Метою форуму є налагодження взаємозв'язку між місцевими громадами, координаторами, волонтерами, партнерами, представниками влади, ЗМІ, бізнесових та громадських організацій; підготовка до Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!». Такі форуми заплановані у всіх регіонах України.

У рамках форуму відбуватимуться:

1) обласні робочі наради координаторів та волонтерів, представників органів державної влади, ЗМІ, громадських організацій та бізнес структур;

2) круглий стіл «Взаємодія громадськості при вирішені соціальних проблем регіону на прикладі акції Зробимо Україну чистою разом!» за участі лідерів учнівського і студентського самоврядування, молодіжних лідерів, благодійників, донорів, волонтерів, всеукраїнських та міжнародних представництв, інших організацій та установ, таких як Волонтери ФРІ, ГО «Молодіжне об’єднання «Файне місто», AIESEC;

3) тренінг для молодіжних лідерів «Масштабування локальних соціальних проектів до рівня обласного значення, інструкція реалізації».

Акція «Зробимо Україну чистою разом!» є частиною всесвітнього руху «Let’s Do It! World», що об’єднує понад 13 мільйонів людей в 113 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні, щоб піклуватися про екологію нашої планети.

Нашою метою є виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом об’єднання громадського, комерційного та державного сектору для вирішення питань поводження з відходами.

В проекті беруть участь громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності.

*Акція «Зробимо Україну чистою разом!» не підтримує жодної політичної партії та є некомерційним проектом. Це соціальний проект, який проводиться винятково на громадських засадах.

У 2016 році «Зробимо Україну чистою разом!» відбудеться 23 квітня з 10 до 20 год у форматі «Свята чистоти» та об’єднає цілу країну.

Координатор області – Микитюк Вікторія 067 114 7480 / 093 98 62 165 mykytyuk.vika@gmail.com

Координатор міста – Залісковий Назар 098 950 51 78 nazar.meh19@gmail.com

Нехай небо буде мирним, а Україна - чистою!