На базі управління ДПС України в Тернопільській обл. для співробітників кримінально-виконавчої інспекції проведено «День дисципліни» 25 лютого 2016 року на базі управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області для співробітників кримінально-виконавчої інспекції проведено «День дисципліни» та оперативну нараду по підведенню підсумків роботи за 2 місяці поточного року. Одним із питань було ознайомлення персоналу з оглядом стану дотримання дисципліни і законності працівників кримінально-виконавчої інспекції за 2015 рік (Окреме доручення Державної пенітенціарної служби України від 18.02.2016 року).

Відповідно до Наказу Державної пенітенціарної служби України від 03 лютого 2016 року №26/ОС-16 «Про заохочення персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України» , за сумлінне виконання службових обов’язків, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері виконання кримінальних покарань, професіоналізм та високі досягнення у службі, багаторічну і плідну працю та за підсумками роботи у 2015 році, нагороджено медаллю «10 років сумлінної служби» майора внутрішньої служби Пасєку Олександра Віталійовича, начальника відділу Кременецького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції.

Завідувач сектору кримінально-виконавчої інспекції Наталія Хільченко привітала та вручила заслужену медаль начальнику відділу Кременецького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Олександрові Пасєці. До привітань також приєдналися і співробітники кримінально-виконавчої інспекції, які побажали успіхів у подальшій роботі.

Прес-служба
управління ДПтС України в Тернопільській області


На базі управління ДПС України в Тернопільській обл. для співробітників кримінально-виконавчої інспекції проведено «День дисципліни» На базі управління ДПС України в Тернопільській обл. для співробітників кримінально-виконавчої інспекції проведено «День дисципліни»