Співробітники Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції провели тренінг на тему: «Куріння чи здоров'я – обирайте самі На базі Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області відбулася лекція-тренінг на тему: «Куріння чи здоров'я – обирайте самі», яку з неповнолітніми засудженими провів капелан Церкви Християн Адвентистів Сьомого Дня Василь Кривенчук та працівники районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Мета заходу полягала у спільному з’ясуванні чинників, що впливають на бажання почати курити, наслідки цього. Дати поняття про фізіологію куріння. Вчити бачити наявні та можливі негативні наслідки куріння для організму.

В ході бесіди пастор наголосив, що кожний день людина у такому складному сучасному світі змушена робити якийсь власний вибір і є особистою справа кожного палити чи ні. На екрані проектора були продемонстровані слайди і відео сюжети: «Соціальна реклама проти куріння», «Шкідливий вплив паління та як кинути курити», «Вплив куріння на організм людини», «Сигарети вбивають тебе (експеримент)». Після кожного відеоролику відбувалися жваві дискусії. Усі присутні виявили бажання продовжити такі бесіди, а діти замислилися над побаченим та почутим.

Будемо сподіватися що цей виховний захід вплинув на формування переконань у неповнолітніх спрямованих на ведення здорового способу життя.

Оксана Маційовська,
старший інспектор Чортківського РС КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області


Співробітники Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції провели тренінг на тему: «Куріння чи здоров'я – обирайте самі Співробітники Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції провели тренінг на тему: «Куріння чи здоров'я – обирайте самі Співробітники Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції провели тренінг на тему: «Куріння чи здоров'я – обирайте самі