В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області відзначили Міжнародний День рідної мови В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області відзначили Міжнародний День рідної мови та 145-ту річницю від Дня народження Лесі Українки

Найбільше і найдорожче добро кожного народу –

це його мова, та жива схованка людського духу,

його багата скарбниця, в яку народ складає і своє

давнє життя і свої сподіванки, розум, досвід,

почування. (Панас Мирний)

З метою гідного відзначення Міжнародного дня рідної мови та 145-ї річниці від Дня народження Лесі Українки, в установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області організовано та проведено інформаційно-просвітницькі заходи.

В установах області із засудженими та ув’язненими були проведені лекції, під час яких вони дізналися невідомі їм досі сторінки біографії великої української поетеси, творчість якої сприяла виходу української літератури на широку світову арену. Також в рамках відзначення тижня рідної мови були проведені виховні години, конкурси віршів, організована виставка літературних творів українських письменників.

Проведення таких інформаційно-просвітницьких заходів в місцях позбавлення волі позитивно впливає на засуджених та ув’язнених осіб, оскільки це сприяє їхньому виправленню, розвиває культурно та духовно.

Ми повинні пам’ятати, що мова — це носій прекрасних традицій та звичаїв, цінної культурної спадщини народу. Ось чому кожен з нас повинен шанувати, берегти і звеличувати рідну мову.

Прес-служба
управління ДПтС України в Тернопільській області


В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області відзначили Міжнародний День рідної мови В установах виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області відзначили Міжнародний День рідної мови