Клуб гуманістичного кіно провів показ документального фільму в Копичинській виправній колонії (№112) В Копичинській виправній колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№112), в рамках Клубу гуманістичного кіно, що є формою громадської та мистецької ініціативи за підтримки представника Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ), координатором громадської приймальні у м. Тернополі Олександром Степаненком проведено огляд фільму: «Слідами революції», в якому розповідається про участь людей в Революції Гідності у 2014 році.

У Копичинській виправній колонії (№112) вже стало доброю традицією показ таких фільмів та фільмів на правову тематику, оскільки кожен раз засуджені з цікавістю спостерігають за фільмами та з вдячністю висловлюються до організатора за показ.

Метою заходу було виховання засобами мистецтва гуманістичного документального кіно, поваги до людської гідності та сприяння ресоціалізації засуджених. Під час зустрічі засуджені отримали відповіді на поставлені запитання.

Олександр Степаненко подякував керівництву установи за змогу зустрітися із засудженими, а засуджені в свою чергу висловили побажання, щоб такі зустрічі проводилися як можна частіше.

Тарас Орішко,
заступник начальника відділу СВПР
Копичинської виправної колонії (№112)
управління ДПтС України в Тернопільській області