Проведення профілактичних заходів з персоналом Чортківської установи виконання покарань (№ 26) до «Міжнародного дня боротьби з наркоманією» Людина, що вживає наркотики, становить реальну загрозу для суспільства. Такі люди не влаштовуються на роботу, ображають рідних і друзів, скоюють злочини. Підлітки - наркомани в майбутньому позбавляються можливості мати дітей або народжують малюків з вадами розвитку. З метою боротьби із розповсюдженням наркотиків, залучення уваги громадськості до проблеми Генеральна асамблея ООН в 1987 році виступила з ініціативою встановлення відповідної дати. З тих пір 1 березня - День боротьби з наркоманією та наркобізнесом.

У в’язку із відзначенням Міжнародного дня боротьби з наркоманією, співробітниками сектору по роботі з персоналом Чортківської установи виконання покарань (№ 26) та працівниками пункту охорони здоров’я установи для персоналу організовано та проведено лекцію на тему: «Наркотики - це азартна гра, в якій людина програє власне життя».

Даний захід проводяться для розширення знань співробітників установи про наркоманію, її вплив, для сформування розуміння того, що вживання наркотичних засобів недопустиме, така поведінка є девіантною, тобто відхиляється від загальних норм і правил в суспільстві.

«Здоров'я — це безцінний дар природи, який дається, на жаль, не назавжди, його потрібно берегти. Але здоров'я людини багато в чому залежить від неї самої, від способу її життя, умов праці, харчування, її звичок».

Ганна Маньовська,
старший інспектор (з виховної та
соціально-психологічної
роботи з персоналом)
сектору по роботі з персоналом
Чортківської установи виконання покарань (№ 26)
управління ДПтС України в Тернопільській області