У Чортківській установі виконання покарань (№ 26) проведено «День дисципліни» На виконання вказівки УДПтСУ в Тернопільській області від 02.11.2012 року № 10/5029 та складених графіків, 29 лютого 2016 року в Чортківській установі виконання покарань (№ 26) проводився «День дисципліни».

Під час «Дня дисципліни» проведено стройовий огляд осіб рядового та начальницького складу, в ході якого перевірено стан форми одягу, наголошено на порядок її збереження та загальний зовнішній вигляд співробітників.

З метою збереження життя та здоровя персоналу начальник Чортківської установи виконання покарань (№ 26) полковник внутрішньої служби Володимир Заверуха наголосив присутнім про дотримання правил особистої безпеки в побуті та дотримання транспортної дисципліни.

Співробітники сектоору по роботі з персоналом довели до присутніх події в Україні за місяць, застереження Державної служби України з надзвичайних ситуацій про можливість виникнення пожеж в природних екосистемах у зв’язку із підвищенням температурних показників та незначною кількістю опадів. Також провели додаткове заняття на тему: «Дотримання правил дорожнього руху при ускладнених погодніх умовах». Крім цього, доведено ст. 12 ЗУ «Про засади запобігання та протидії корупції», про необхідність подачі персоналом установи декларацій про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

Начальником відділу режиму і охорони Чортківської установи виконання покарань (№ 26) Ігором Пшеничним доведено зміст рапорта результатів проведення працівниками апарату ДПтС України моніторингової інформації з камер відеоспостереження, які встановлені в установі № 3/1-619 від 10.02.2016 року та довів інформацію про стан роботи щодо попередження вчинення засудженими втеч та самовільне залишення місць відбування покарань № 3/1-567 від 09.02.2016 року.

Також наголошено на чітке та неухильне дотримання вимог «Інструкції із забезпечення режиму, охорони і нагляду за особами, які тримаються у слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України», затвердженої наказом Міністерства юстиції Украї-ни №21/5-ДСК від 17.03.2015 року», посилення охорони і нагляду під час несення служби та недопущення сну.

Ганна Маньовська,
старший інспектор (з виховної та соціально- психологічної роботи з персоналом)
сектору по роботі з персоналом
Чортківської установи виконання покарань (№ 26)
управління ДПтС України в Тернопільській області


У Чортківській установі виконання покарань (№ 26) проведено «День дисципліни» У Чортківській установі виконання покарань (№ 26) проведено «День дисципліни»