Audi Q2 Прем'єра на Geneva International Motor Show 2016 Головна Q-інтрига розкрита! Сьогодні компанія Audi представила всьому світу абсолютно новий клас і гучно відзначила День народження нового Audi Q2 на найпрестижнішій виставці Geneva International Motor Show 2016.

Технічні характеристики, зовнішній вигляд і навіть назву моделі були суворо засекречені. Автолюбителі і експерти могли лише припустити як буде названа довгоочікувана модель Audi. Ім'я новинки складається з традиційної букви Q і несподіваною для серії парної цифри 2. Девіз новинки - #untaggable, що означає «поза рамками», адже автомобіль не має передісторії і формує абсолютно новий клас компактних SUV.

Головна прем'єра Audi на 86-Женевському моторшоу відкриває преміальний сегмент широкої аудиторії автолюбителів. Це міський автомобіль з потужним 3-х циліндровим двигуном 2.0 TFSI і обертовим моментом 251 Нм. Q2 привертає купеобразного дизайном і має компактні розміри - всього 4,19 м в довжину (на 20 см коротше Audi Q3). Маса автомобіля знижена до рекордних 1,230 кг (наприклад, вага Audi Q3 складає 1,460 кг).

Новий Audi Q2 - автомобіль зі спортивним характером і високим показником ефективності при незначній витраті палива (навіть при високих швидкостях). Низький показник коефіцієнта лобового опору (0,3), легендарна технологія quattro і нова 7-ступінчаста коробка передач S tronic вигідно виділяють Q2 серед конкурентів. Інженерам з Інгольдштата вдалося створити дизайн новинки c купеобразного мотивами, які передаються в диференційованих лініях і ребрах. Автомобіль виглядає сучасно і при цьому відчувається його спадкоємність з флагманом Audi Q7.

Мультимедійні системи та connectivity заслуговують на окрему увагу: 5,8-дюймовийстандартний екран, інтерфейс користувача смартфонів Apple Car Play і Android Auto, панель приладів з проекцією на лобове скло, навігація MMI з 8,3-дюймовому екраном, Audi Virtual cockpit. І це далеко не всі інноваційні технології, доступні для Q2. Крім того, для топових версій компактної моделі пропонуються вдосконалені помічники, серед яких система допомоги в заторах, park assist, cross traffic assist і інші.

Від найближчої моделі Audi Q3 новинка відрізняється новаторським дизайном і більш компактними розмірами. Незважаючи на те, що Audi Q2 відноситься до класу компактних кросоверов, новинка поєднує в собі преміальні технології Q-серії.

Неосяжні павільйони, розкішні стенди, найпотужніші суперкари і яскраві концепти - все це можна побачити на одному з найдорожчих і грандіозних автосалонів світу в Женеві. Цього року прогресивний бренд з Інгольдштата також представив публіці цілу серію оновлених моделей: Audi RS6 Avant, Audi RS 7 Sportback, S4 Avant і показав концепт-кар Audi h-tron quattro.

«Сьогодні у нас подвійне свято! Ми знову презентуємо новинки Audi на найпрестижнішому Geneva International Motor Show. А ще ми сьогодні відзначаємо появу на світ нової SUV Audi Q2! Це прорив на автомобільному ринку. При її створенні були враховані всі новітні розробки і передові технології Audi. Q2 ідеально підходить для сучасного міського жителя », - поділилася Іванна Черевко, маркетолог Audi, компанії« Порше Україна ».Audi Q2 Прем'єра на Geneva International Motor Show 2016 Audi Q2 Прем'єра на Geneva International Motor Show 2016 Audi Q2 Прем'єра на Geneva International Motor Show 2016 Audi Q2 Прем'єра на Geneva International Motor Show 2016 Audi Q2 Прем'єра на Geneva International Motor Show 2016