На базі Копичинської виправної колонії (№ 112) проведено навчально-методичні збори На базі Копичинської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області (№ 112) проведено навчально-методичні збори із заступниками начальників установ виконання покарань області з інтендантського та комунально-побутового забезпечення.

В ході проведення зборів, перевірено організацію роботи енергозабезпечення та інженерних мереж установи, якість підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років, а також визначено пріоритетні напрями діяльності щодо зменшення споживання енергоресурсів в 2016 році. Здійснено комісійні перевірки об’єктів комунально-побутового забезпечення установи. Крім того, учасники зборів ознайомились з роботою парових та твердопаливних котлів, які функціонують в установі.

По закінченню навчальних зборів проведено нараду, здійснено аналіз наявності продуктів харчування, розглянуто питання щодо дотримання температурного режиму зберігання продуктів харчування, недопущення їх псування та проведення консервування і переробки. За результатами підбито підсумки діяльності служби за 2 місяці поточного року, обговорено проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Олег Смолінський,
начальник сектору СР та ІЗ
управління ДПтС України в Тернопільській області


На базі Копичинської виправної колонії (№ 112) проведено навчально-методичні збори На базі Копичинської виправної колонії (№ 112) проведено навчально-методичні збори На базі Копичинської виправної колонії (№ 112) проведено навчально-методичні збори