Студентам Гусятинського коледжу ТНТУ ім.Івана Пулюя проведено захід на тему: «Профілактика підліткової злочинності» Начальник Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області Степан Якубів організував та провів для студентів Гусятинського коледжу ТНТУ ім.Івана Пулюя захід на тему: «Профілактика підліткової злочинності».

На захід завітали директор Гусятинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Марія Мозоль, провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Гусятинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Сус, старший інспектор Гусятинського відділення поліції Степан Бугарешта, директор Редакції Гусятинського районного радіомовлення Оксана Гриців, головний редактор газети «Вісник Надзбруччя» Віталій Остафійчук та співробітники Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції.

Профілактичний захід проведено з метою формування в підлітків основ правових знань, норм поведінки в суспільстві, недопущення скоєння злочинів та адміністративних правопорушень, підвищення відповідальності за свої вчинки.

Під час заняття начальник Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Степан Якубів наголосив, - «Сьогодні актуальною залишається проблема правопорушень серед дітей. Тому важливо з раннього віку навчати їх розмежувати де добрий, а де поганий вчинок. Підлітки повинні розуміти, що за порушення встановлених у суспільстві норм і законів доведеться відповідати, спочатку батькам, а з певного віку і самим. На це і спрямована сьогоднішня зустріч з дітьми».

В ході проведення заходу студентам також був продемонстрований документальний фільм: «Почуй мене».

Тому потрібно сказати, що співробітники Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області у своїй діяльності не зупиняються на досягнутому, постійно шукаючи нові методи і шляхи забезпечення правопорядку у суспільстві.

Валентина Павлова,
старший інспектор Гусятинського РВ КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області


Студентам Гусятинського коледжу ТНТУ ім.Івана Пулюя проведено захід на тему: «Профілактика підліткової злочинності» Студентам Гусятинського коледжу ТНТУ ім.Івана Пулюя проведено захід на тему: «Профілактика підліткової злочинності» Студентам Гусятинського коледжу ТНТУ ім.Івана Пулюя проведено захід на тему: «Профілактика підліткової злочинності» Студентам Гусятинського коледжу ТНТУ ім.Івана Пулюя проведено захід на тему: «Профілактика підліткової злочинності»