«Вибір є завжди» - під такою назвою для підоблікових осіб Зборівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції проведено семінар «Вибір є завжди» - під такою назвою на базі Зборівського відділення поліції проведено семінар для неповнолітніх та осіб молодіжного віку, які засуджені до покарань не пов’язаних із позбавленням волі.

Мета заходу – спонукання молоді до самостійного й усвідомленого вибору життєвої позиції, попередження скоєння повторних правопорушень та популяризація здорового способу життя.

Співробітники Зборівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області та спеціалісти Зборівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіли про вплив шкідливих звичок на організм людини та їх наслідки.

Під час семінару для підоблікових інспекції були проведені тести, які показали результат відношення молоді до вживання алкоголю, наркотиків, протиправної поведінки, а також усвідомлення, що потрібно берегти себе, бо найцінніше у людини – це здоров’я, гідність, воля.

Тетяна Сенів,
начальник Зборівського РС КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області


«Вибір є завжди» - під такою назвою для підоблікових осіб Зборівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції проведено семінар