У Копичинській виправній колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 112) проведено духовний захід З метою покращення профілактичної та виховної роботи серед засуджених Копичинської виправної колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 112) організовано та проведено духовну зустріч засуджених із Комісією у справах освіти та виховання Бучацької єпархії Української Греко-Католицької Церкви.

Тема заходу - «Поклик до святості. Блаженний Василь Величковський».

Під час зустрічі представники Української Греко-Католицької Церкви Олег та Тетяна Чихарівські змістовно та вичерпно розповіли про життя та працю в Церкві Блаженного Василя Величковського. Прочитали засудженим витяги із Біблії та Євангелії про те, яким повинно бути життя практикуючого християнина. Засуджені взяли активну участь в обговоренні порушених проблем.

Адміністрація установи щиро вдячна представникам Української Греко-Католицької Церкви за проведений захід, який дав можливість кожному громадянину зрозуміти те, що ми ніколи не залишаємося на одинці із своїми життєвими проблемами, біля нас завжди є Бог.

Орест Савка,
психолог відділу соціально-виховної
та психологічної роботи
Копичинської виправної колонії (№112)
управління ДПтС України в Тернопільській області


У Копичинській виправній колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 112) проведено духовний захід