Співробітники Збаразького районного відділу КВІ провели для осіб молодіжного віку захід спрямований на формування здорового способу життя Співробітники Збаразького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції провели для осіб молодіжного віку захід спрямований на формування та закріплення здорового способу життя.

16 березня 2016 року співробітники Збаразького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області спільно із працівниками Збаразького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Збаразькою районною організацією Товариства Червоного Христа провели захід спрямований на формування та закріплення здорового способу життя, профілактику наркоманії, алкоголізму, соціально небезпечних хвороб в тому числі ВІЛ/СНІДу, а також з метою запобігання насильства в сім’ї.

В ході зустрічі учням ліцею проведено та організовано лекційні виступи серед питань, які презентувалися школярам – формування у підлітків здорового способу життя та шляхи збереження здоров’я. Обговорення цієї теми особливу увагу школярів звернуто на напрямки профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.

Учням було роз’яснено, що спосіб життя найсуттєвіше впливає на здоров’я людини. Змінити його відповідно до принципів здорового способу життя складно, але можливо, бо це залежить від самої людини.

Наталія Дубчак,
начальник Збаразького РВ КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області


Співробітники Збаразького районного відділу КВІ провели для осіб молодіжного віку захід спрямований на формування здорового способу життя