Співробітники Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції провели для неповнолітніх підоблікових екскурсію Співробітники Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області організували для неповнолітніх осіб екскурсію містом Чортковом. Екскурсію проводив Володимир Добрянський – археолог, науковець та відомий у громадських колах краєзнавець.

Метою заходу є пробудження та формування патріотизму, любові, співчуття до історії рідного краю.

Учасники заходу побували в найвідомішому духовному храмі Успіня Пресвятої Богородиці, яка побудована 1583 році і являється пам’яткою дуже рідкісного типу. Після чого відвідали Чортківський замок ХІV-XV століття, який збудований першим власником Эжи Чартковським. В ході екскурсії присутні дізнались про цікаві та захоплюючі історичні факти минулого нашого народу.

Михайло Швець,
фахівець (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації)
Чортківського РС КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області


Співробітники Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції провели для неповнолітніх підоблікових екскурсію Співробітники Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції провели для неповнолітніх підоблікових екскурсію Співробітники Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції провели для неповнолітніх підоблікових екскурсію Співробітники Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції провели для неповнолітніх підоблікових екскурсію