Співробітники Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої зустрілися з учнями шкіл Гусятинського району На базі Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості проведено засідання районних клубів «Лідер» та «Патріот» за участю шкільних активістів шкіл Гусятинського району.

У засіданні взяли участь директор Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості Любомир Чубей, начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Кащишин, начальник Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області Степан Якубів та співробітники кримінально-виконавчої інспекції.

В ході засідання начальник Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої Степан Якубів роз’яснив учням шкіл Гусятинського району їхні права та обов’язки, наслідки скоєння правопорушень, відповідальність передбачену за їх вчинення, про стан злочинності та рецидивної злочинності серед неповнолітніх дітей, молоді та питань соціальної роботи з підобліковими, що опинились в складних життєвих ситуаціях. Також співробітники кримінально-виконавчої інспекції ознайомили неповнолітніх з основами Кримінального кодексу України, відповідальністю неповнолітніх за наслідки вчинення злочинів проти особистості, свободи, власності.

Начальник Гусятинського відділу освіти Оксана Кашчишин наголосила про правильність вибору товаришів та нових знайомих, про те, що не потрібно вступати в конфлікт із законом, бути право слухняними громадянами своєї держави.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Кащишин наголосила про правильність вибору товаришів та нових знайомих, про те, що не потрібно вступати в конфлікт із законом, бути право слухняними громадянами своєї держави.

Також учням присутні розповіли про здобуття необхідних професій та професійної підготовки, про можливість отримання матеріальної, соціально-психологічної допомоги, про стан захворювань дітей через тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотичних засобів, про проблеми наркоманії.

Під час заходу учням було надано обґрунтовані відповіді на їх питання.

На завершення дітям продемонстрували фільм під назвою: «Життя - це вибір».

Валентина Павлова,
старший інспектор Гусятинського РВ КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області


Співробітники Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої зустрілися з учнями шкіл Гусятинського району Співробітники Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої зустрілися з учнями шкіл Гусятинського району Співробітники Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої зустрілися з учнями шкіл Гусятинського району