Відбулася спільна нарада правоохоронних органів Заліщицького району Вчора, 21 березня 2016 року, в актовому залі Заліщицького відділення поліції Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області проведено спільну нараду особового складу Заліщицького відділення поліції та співробітників Заліщицького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області.

В ході наради розлянуто шляхи вирішення проблемних питань, які виникають під час виконання службових обов’язків. Також звернута увага на здійснення контролю за місцем проживання засуджених осіб, покращення якості проведення індивідуально-профілактичної роботи з ними щодо попередження повторних злочинів. Обговорено питання щодо дотримання вимог спільного наказу Держаного департаменту України з питань виконання покарань та Міністерства внутрішніх справ України від 19.12.2003 року № 270/1560 «Про затвердження інструкції про порядок виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та здійснення контролю щодо осіб, засуджених до таких покарань».

З урахуванням вищевикладеного на нараді визначено пріоритетні напрямки діяльності та організаційно-практичні заходи, спрямовані на забезпечення ефективної співпраці між кримінально-виконавчою інспекцією та відділом поліції на 2016 рік.

Ольга Чепелюк,
старший інспектор Заліщицького РС КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області


Відбулася спільна нарада правоохоронних органів Заліщицького району