Співробітники правоохоронних органів Підгаєцького району провели спільну оперативну нараду Відбулася спільна оперативна нарада співробітників Підгаєцького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області та особового складу сектору дільничних інспекторів Підгаєцького відділення поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

В ході наради заслухано старшого інспектора Підгаєцького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції Мирослава Лисого, який повторно довів вимоги наказу № 270/1560 від 19.12.2003 року Державного Департаменту України з питань виконання покарань та Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Інструкції про порядок виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та здійснення контролю щодо осіб, засуджених до таких покарань», довів вимоги наказу 474/5 від 19.03.2013 р. «Про затвердження Порядку виконання адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт та виправних робіт», а також роз’яснив функції працівників поліції з проведення індивідуально-профілактичної роботи за місцем проживання осіб, які засуджені до альтернативних видів покарань.

Після чого співробітники правоохоронних органів підвели підсумки спільної роботи за 3 місяці поточного року. Завдяки спільній проведеній роботі не допущено вчинення повторних злочинів.

Мирослав Лисий,
старший інспектор Підгаєцького РС КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області