На базі Гусятинського відділення поліції проведено «День відкритих дверей» На базі Гусятинського відділення поліції Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області проведено «День відкритих дверей».

На базі Гусятинського відділення поліції Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області проведено «День відкритих дверей». Участь в проведені даного заходу взяли начальник Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області Степан Якубів та співробітники кримінально-виконавчої інспекції, начальник відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації Оксана Кащишин.

На «День відкритих дверей» завітали шкільні активісти Гусятинського району. Дітям інспектори Гусятинського відділення поліції провели ознайомчу екскурсію відділенням, розповіли учням про специфіку своєї діяльності та організували практичне заняття по використанню спецзасобів та зброї.

Співробітники Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції ознайомили учнів з криміногенною ситуацією в районі та мірами покарань за скоєні правопорушення, оскільки в районі значно зросла кількість вчинення неповнолітніми кримінальних злочинів.

Маємо надію, що діти зроблять належні висновки та правильним шляхом будуть йти в майбутнє.

Валентина Павлова,
старший інспектор Гусятинського РВ КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області


На базі Гусятинського відділення поліції проведено «День відкритих дверей» На базі Гусятинського відділення поліції проведено «День відкритих дверей»